Istebna, gdzie poczytam ?

Istebna, gdzie poczytam ?

Powiedzcie mi, czy Beskid Żywiecki nadaje się na wakacje całą rodziną? Mam małe dzieci i chciałbym im pokazać coś innego niż polskie morze, nad jakim już kilkukrotnie były.

Orange444

Posty: 1

 
Sprawdź koniecznie Szczyrk. Jeżeli interesujesz się jazdą na nartach, to jest tam wiele świetnych tras zjazdowych z nowoczesnymi wyciągami. Na dodatek można tam świetnie zjeść. Miejsce ma same zalety :)

Yuri20

Posty: 5

 
Beskid Żywiecki to wyśmienite miejsce na wyjazd. Z pewnością trafisz na wspaniały hotel, gdzie spędzisz cały urlop we wspaniałej atmosferze. Zachęcam do poznawania gór. Wiecej informacji odnajdziesz w witrynie https://kochambeskidy.pl/tag/beskid-zywiecki/. Koniecznie sprawdź, co się tam dzieje w najbliższym okresie.

Zdzichu

Posty: 9

 
Całe Beskidy są fantastyczne. I to niezależnie od miejsca, gdzie akurat się udasz. Lepiej jednak wybrać większą miejscowość, gdyż pod ręką będą duże sklepy i restauracje, co uprzyjemni cały wyjazd.

Złoty

Posty: 5

 
Najbardziej lubię wyjeżdżać w góry do woj. Śląskiego (najlepiej rozwinięta infrastruktura). Beskid Żywiecki to urokliwe pasmo, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Szczyty są o różnym poziomie trudności – od łagodnych po bardzo strome podejścia.

piehoot

Posty: 15

 
Potwierdzam zdanie koleżanki :) Byłam w Istebnej już kilkukrotnie, za każdym razem znajdując tam spokojne miejsce do wypoczynku. Jeździmy tam razem z mężem, jak i całą rodziną. Kiedy zabieramy ze sobą dziećmi, nigdy się tam nie nudzą. Zawsze dzieje się coś ciekawego.

serumP007

Posty: 2