sesja kobieca w Szczecinie, poszukuję!

sesja kobieca w Szczecinie, poszukuję!

Chcemy zamówić sesję roczkową w Szczecinie dla naszego malucha. Tylko nie wiem, do kogo można się zgłosić, aby wykonał rzeczywiście oryginalne fotografie. Stawiamy, na jakość zdjęć, a nie na cenę. Kogo proponujecie?

Ventooo1

Posty: 1

 
Mnie się zawsze podobały sesje ciążowe w Szczecinie, niemniej jednak na nieszczęście ciąże przeszłam niezwykle ciężko i nie było nawet, kiedy takich super fotografii zrobić. Może za drugim razem będzie już o wiele lepiej i wtedy na pewno od razu wybiorę się do doświadczonego fotografa.

Wygodniś22

Posty: 2

 
Według mnie ceny są atrakcyjne za takie sesje. Weźmy pod uwagę to, że tutaj liczy się profesjonalnym. Taki fotograf to osoba, która jest po specjalnych szkoleniach, a to przecież też kosztuje. Do tego dochodzi nowoczesny sprzęt i programy do obróbki. Nikt za darmo tego nie wykona i trzeba będzie się z tym liczyć.

miko_poz

Posty: 8

 
Lubię zdjęcia i to wszystkie, dlatego gdybym tylko miała okazję to na pewno zapisałabym się na taką oryginalna sesję. Na razie niestety nie ma na to zbyt wiele czasu.

090913123

Posty: 4

 
W domu nigdy się takich fotografii nie zrobi. Nie ma na to żadnych szans, bo trzeba wiedzieć jak się ustawić i trzeba jeszcze mieć niezwykle porządnej klasy sprzęt, a to wszystko kosztuje. Lepiej jest zapłacić fotografowi i niech zrobi jakieś niezwykle oryginalne fotografie dla nas.

Nagórę44

Posty: 4

 
Mnie się zawsze podobały takie oryginalne sesje, niemniej jednak nie było mi dane na taką się zgłosić, a szkoda, albowiem na pewno byłaby to dla nas bardzo ciekawa i wyjątkowa pamiątka.

Klara323

Posty: 4

 
Dla szukających sesji kobiecych w Szczecinie polecam https://www.agnieszkaszlachta.pl/kobiece. Tutaj możecie wybrać sobie różne pakiety, które będą Wam odpowiadały pod względem ilości zdjęć jak i ceny. Mam już wiele sesji za sobą z tym fotografem i zawsze jestem bardzo zadowolona. Polecam w stu procentach wszystkim chętnym.

CHatka-eKo

Posty: 6

 
Każdy inaczej patrzy na zdjęcia. Zawsze jest tak, że te nasze są we wszystkim najlepsze. Innym nie muszą się już podobać. To oznacza, że skupiamy się na tym, co nam się podoba i wtedy zamawiamy jakieś oryginalne zdjęcia dla rodziny.

pawel253

Posty: 3