Gry mmo, proszę o pomoc ?

Gry mmo, proszę o pomoc ?

Czy w waszej opinii faktycznie możliwe jest uzależnienie się od gier mmorpg i czy grozi ono każdej osobie?

Jasiu560

Posty: 8

 
Pod kątem gier przeglądarkowych zdecydowanie polecam Ci stronę: http://pingame.pl na której to znajdziesz bardzo wiele tego typu produkcji i będziesz mógł bez problemu zadecydować o tym, którą chcesz wybrać. Serwis ten posiada jedynie naprawdę dobrej jakości gry przeglądarkowe, które są naprawdę wciągające.

turysta00

Posty: 12

 
Sam w gry mmorpg nie gram ale gra w nie mój syn i muszę przyznać, że dzięki nim zawarł mnóstwo znajomości z ludźmi z całego świata oraz poprawił własne zdolności językowe.

Lupusx

Posty: 13

 
W gry mmorpg gram już od niezwykle długiego czasu i zdecydowanie mogę Ci je polecić. Dzięki temu, że grałem z ludźmi z całego świata dużo poprawiłem swoje umiejętności językowe i dziś niezwykle płynnie komunikuję się w języku angielskim.

andrew66

Posty: 15

 
Nie wiem skąd posiadasz takie informacje niemniej jednak są one nieprawdziwe. Większość gier mmorpg jest oczywiście darmowa i nie posiada ogromnych wymagań sprzętowych a więc na Twoim miejscu spróbowałbym swoich sił właśnie w tego typu produkcjach.

Donayo

Posty: 22

 
Osobiście czasem gram w gry przeglądarkowe i moim zdaniem są one jak najbardziej warte uwagi. Polecam Ci je głównie z tego powodu, że nie pochłaniają one dużej ilości czasu a dostarczają naprawdę fenomenalnej zabawy.

43_reb

Posty: 14