F1 2016 pełna wersja pc, który portal ?

F1 2016 pełna wersja pc, który portal ?

Witam, znacie jakiś rzetelny portal z grami, który nie kłamie ;) Szukam battelfield 1 i download jest oczywiście w wielu serwisach, ale nie chciałbym się pokusić o ściągnięcie wraz z grą wirusa. Jak coś polecacie, dajcie znać.

kulpaa45

Posty: 8

 
Też wam polecam ten serwis. U mnie forza horizon 3 działa jak trzeba. Po pierwsze mają download z procesem, który ci się nie zawiesza. Osobiście wątpiłem, że znajdę dobry portal z pełnymi wersjami za darmo, a tu takie miłe zaskoczenie. Można korzystać, jest bezpiecznie.

345_@i

Posty: 26

 
Akurat ja nie spotkałem się z tak rzetelnym serwisem. Tutaj udało mi się znaleźć forza horizon 3 download i wszystko działa jak potrzeba. Jak tak dalej pójdzie to będę miał wkrótce wszystkie gry, które mnie interesują :)

zbinuuu-09

Posty: 20

 
Mnie też nie udało się znaleźć żadnego dobrego serwisu z darmowymi grami, wszędzie to samo :( Jeśli chodzi o f1 2016 to szczerze wątpię, że można gdzieś znaleźć download za darmo i żeby gra w miarę działała, u mnie przy pełnej ściągniętej wersji pc wyskakiwały zaraz błędy, tak więc może będę próbował jeszcze, ale nie wiem czy to się naprawdę opłaca.

Lupusx

Posty: 11

 
Też wam polecam ten serwis. U mnie forza horizon 3 działa jak trzeba. Po pierwsze mają download z procesem, który ci się nie zawiesza. Osobiście wątpiłem, iż znajdę dobry portal z pełnymi wersjami za darmo, a tu takie miłe zaskoczenie. Można korzystać, jest bezpiecznie.

visca

Posty: 19

 
Jak mają battlefield 1 dwonload i działa to ja w to wchodzę hehehe :D ostatnio znalazłem całkiem dobrze prezentujący się serwis na pierwszy rzut oka, ale okazało się, że niestety to tylko mylne wrażenie. Wszędzie raczej to samo. Nic nie ma za darmo :( jeśli chodzi o płynność to też lipa jest z tymi gierkami raczej.

Hmmm222

Posty: 19

 
Niezmiernie ok przedsięwzięcie, szkoda iż więcej takich serwisów nie ma jak ten, f1 2016 download z pełną wersją pc działa jak trzeba, nic nie trzeba płacić, poza tym nie ma reklam. Będę tu korzystał i polecam dalej.

kamner56

Posty: 25

 
Polecam ten serwis z grami za darmo, które działają :) Sam nie wierzyłem, jak udało mi się po ściągnięciu uruchomić f1 2016, download sprawdzony pełna wersja pc http://pobierzgry24.pl/f1-2016-download-pelna-wersja-pc. Ogólnie potrzeba tylko klucza, który jak ściągasz to dostajesz. Naprawdę fajna sprawa, wszystko proste, a gry bez żadnych błędów.

Laleczk23

Posty: 13

 
Sam muszę przetestować, to wtedy uwierzę :) Ściągałem forza horizon 3 z jednej takiej stronki i okazało się, że download po prostu przereklamowany. Czekałem dużo czasu, aż zacznie się proces w ogóle uruchamiać, aż w końcu cały download się zwiesił.

Llary0071

Posty: 27

 
Szybko i sprawnie, tak bym to ujął. Jeśli chodzi o forza horizon 3 to download nie trwa długo. Wszystko bynajmniej u mnie sprawnie poszło, a serwisowi nie mam nic do zarzucenia.

johncena67

Posty: 26