Poszukuje dobrej oferty jeśli chodzi o brokerów

Poszukuje dobrej oferty jeśli chodzi o brokerów

Poszukuje dobrej oferty jeśli chodzi o brokerów inwestycyjnych online. Nie chce się ładować w jakieś serwisy, które nie będą sprawdzone, dlatego jak możecie mi coś pod tym kątem polecić to byłoby super. Najlepiej jakiś serwis, który ma oparcie o dużych brokerów międzynarodowych i tym samym różne kierunku inwestycyjne, a jednocześnie obsługę i serwis, który będzie w języku polskim.

Eleg234

Posty: 1

 
Potwierdzam, że jeśli chodzi o ofertę przygotowywaną przez https://www.lynxbroker.pl to wypada to świetnie, serwis jest w języku polskim, obsługa klienta również, telefon, mail i bardzo sprawna odpowiedź z ich strony. Jak cos na akcjach niepokojącego się dzieje to można liczyć na szybka reakcję. Oferta opiera się o brokera IB z Irlandii więc bardzo dobrą, znaną od lat markę więc faktycznie ta obsługa jest tam na wysokim poziomie, można na nich liczyć.

zoferek

Posty: 19

 
To na pewno taka istotna kwestia, by środki były bezpieczne i na ten element warto zwrócić uwagę, gdy będziesz wybierał brokera. A więc jakie są od danej firmy gwarancje bezpieczeństwa, gdzie lokuje pieniądze i jakie formy zabezpieczeń do tego stosuje. Ostatecznie może to także ułatwiać wybór właściwego brokera także takiego, który ma stronę w języku polskim i gwarantuje pomoc techniczną także prowadzoną w języku polskim.

robrotek

Posty: 7

 
Wydaje mi się, że jeśli support będzie w języku polskim to jednak będzie to spore wsparcie i warto będzie z tych możliwości skorzystać. W ten sposób będzie można także lepiej zabezpieczyć swoje interesy i ewentualnie jeśli ktoś nie zna jezyka perfekcyjnie to nie ma obaw o to, że zrobi coś przez przypadek i w ten sposób poniesie stratę. Więc jeśli jest broker z polską obsługą to na pewno wygoda i warto z tego skorzystać.

labuh

Posty: 2

 
Staraj się wybrać brokera, który będzie miał bogatą ofertę jeśli chodzi o możliwości inwestycyjne, ale również przygotowane rozwiązanie, dzięki któremu będziesz miał odpowiednie zabezpieczenie własnych interesów i środków. Warto wiedzieć, gdzie środki są gromadzone i jak to wygląda jeśli chodzi o ich zabezpieczenia, które broker będzie stosował. Wszystko to potem może mieć wpływ na sytuacje w jakiej będziesz się znajdował.

waldek3551

Posty: 2

 
Dobrze wykonana strona powinna nie tylko być w języku polskim jednak także gwarantować odpowiedni kontakt z brokerem, by dało się szybko zareagować w różnych sytuacjach. Z tym dośc często jest problem więc tutaj pomoc kogoś z doświadczeniem będzie cenna. Wiec jak support jest w języku polskim to na taką sprawną pomoc będzie można liczyć jeśli taka potrzeba będzie się pojawiała, warto to wykorzystać.

ARTyMM

Posty: 4

 
Staraj się w miarę możliwości poszukać kogoś z doświadczeniem w obsłudze i wtedy będzie można liczyć na pomoc przy inwestycjach. Jak będziesz początkujący to ewentualnie też warto korzystać ze szkoleń i webinarów, dzięki którym będziesz mógł się coś więcej dowiedzieć na temat inwestowania, tego na co zwracać uwagę a na co uważać, dzięki temu jest szansa na to, że inwestowanie przyniesie więcej efektów i zarobku.

Eksperttt45

Posty: 11

 
Warto szukać takiego brokera, który będzie gwarantował możliwość inwestowania faktycznie w te środki, które będą rzeczywistymi akcjami a nie różnymi substytutami, funduszami, które nie do końca będą sprawdzone. Warto jednak szukać takich możliwości, gdzie będziesz miał pewne formy zabezpieczenia swoich interesów. W ten sposób będzie można także ograniczyć ryzyko ewentualnych strat.

Lesny

Posty: 27