masaz tarnowskie góry, polecicie ?

masaz tarnowskie góry, polecicie ?

Nie wiem czy ten masaz tarnowskie góry tak dobrze działa na ludzi czy tylko tak o tym piszą i mówią? Ktoś stosuje masaż stóp? Podzielcie się swoimi doświadczeniami.

Zlomex

Posty: 4

 
Byłem kilka raz i mnie masaz tarnowskie góry rzeczywiście pomógł. Miałem problemy z nerwami, bo mam stresującą pracę, natomiast fizjoterapeuta wiedział, co ma robić i rzeczywiście zrobił to po mistrzowsku. Polecam wszystkim osobom takie masaże, bo dają dużo radości. Przyjemniej raz w miesiącu jestem na takim masażu.

zakk87

Posty: 30

 
U mnie masaz tarnowskie góry mógł na migrenę i bóle stawów, natomiast korzystam z oferty tego gabinetu http://www.grafzdrowie.pl, zatem jestem niesłychanie zadowolony. To doświadczone podeście podparte długoletnim doświadczeniem i właśnie o to mnie chodziło.

mack

Posty: 10

 
Nerwy mnie zjadały i żadna terapia nie pomogła, natomiast okazało się, że masaz stop slask działa niezwykle dobrze. Raczej sceptycznie do tego podchodziłem jak do innych metod, natomiast już pierwsza wizyta w gabinecie dała mi nadzieje, że może być tylko coraz lepiej. Jestem usatysfakcjonowany z takiego masażu stóp.

cirus

Posty: 19

 
Na mnie masaz tarnowskie góry działa kojąco, dlatego uwielbiam tam leżeć i się relaksować. Innym też to polecam zwłaszcza po ciężkim stresującym dniu pracy. Wtedy działa to jeszcze lepiej i skuteczniej na nas.

yyyy00

Posty: 7

 
Nie sądziłem, że masaz stop slask może pomóc na problemy z krążeniem i sercem, natomiast u mnie to rzeczywiście niezwykle dobrze zadziałało. Cieszę się, że zapisałem się na taki masaż i że mi tak niezwykle prędko pomógł. Polecam to innym.

Krasny

Posty: 3