trawy ozdobne, który producent ?

trawy ozdobne, który producent ?

Zaczynam zakładać ogród i wymaga jakieś szkółki, jaka ma super ofertę. Chce roślin od producenta, nie bawię się w pośredników. Czekam na propozycje.

Czechu22

Posty: 2

 
Kupowałem u tego producenta roślin https://byliny-swierk.pl/home,4,oferta.html i jestem zaspokojony. Ofertę mają niezmiernie dobrze opisaną na stronie internetowej, zatem każdy może szybko zobaczyć, co przygotowali.

Jasio234

Posty: 2

 
Kupowałem trawę ozdobną i urosła rzeczywiście piękna. Nie jest mocno wymagająca, wobec tego nawet bez doświadczenia można sobie z tym poradzić. Jeżeli ktoś nie chce siedzieć i pielęgnować ogrodu to trawnik uważam za najlepsze i najbardziej praktyczne rozwiązanie dla każdego.

zambott

Posty: 3

 
Mam mały trawnik. Skasowałem stary i posadziłem trawę ozdobną i wygląda super. Koszenie to nie kłopot, bowiem mam mały trawnik. Zajmuje mi to dziesięć minut, a przynajmniej mam trawnik jak na polu golfowym. Zawsze mi się taki trawnik marzył i udało mi się ten cel osiągnąć. Polecam trawnik, bowiem jest mniej wymagający.

johncena67

Posty: 26

 
Kupowałem trawę ozdobną i urosła naprawdę piękna. Nie jest mocno wymagająca, dlatego nawet bez doświadczenia można sobie z tym poradzić. Jeśli ktoś nie chce siedzieć i pielęgnować ogrodu to trawnik uważam za najlepsze i najbardziej praktyczne rozwiązanie dla każdego.

Klarka34

Posty: 4

 
Ogród to nie dla mnie. Jestem z tych, co wolę beton niż trawnik. Nie mam jakoś weny twórczej do dbania o ogrody czy trawniki. Wiem, iż moi znajomi mają i to duże ogrody, natomiast spędzają tam niesłychanie dużo czasu. Cenie swój czas i wolę go wykorzystać w innych sposób.

Nikuś23

Posty: 2

 
U mnie producent roślin zaoferował niezmiernie niskie ceny. W ten sposób wiem, że nie przepłaciłem. Stosownie mnie to niezwyklej zależało na wysokiej klasie roślin i to wszystko otrzymałem.

Lupusx

Posty: 6

 
Jakiś czas temu u producenta roślin zamawialiśmy do mojego ogrodu rośliny. Firma, która się tym zajmuje to robiła i przywieźli naprawdę ładne okazy. Nie wiem, jakie to rośliny, bo tak naprawdę się na tym nie znam. Mnie tylko cieszy wygląd roślin, ale pielęgnacja i chodzenie przy tym to już nie jest moja bajka.

czesłaaaw

Posty: 13