pościel satyna bawełniana, poszukuję sklepu!

pościel satyna bawełniana, poszukuję sklepu!

Jak wygląda sprawa z praniem kołdry 160x200? Jak wielokrotnie należy to robić i w których najlepiej warunkach?

Boberek

Posty: 1

 
Ostatnio postanowiłam, że będę prać moją pościel 140x200 zdecydowanie bardziej systematycznie niż do tej pory. Dzięki temu śpi mi się teraz o wiele bardziej komfortowo przez co polecam tak robić każdemu.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Jeśli nie macie pojęcia jaką wybrać pościel dla kogoś na niespokojny sen to mogę polecić Wam pościel 160x200 satynową bawełnianą. Ostatnią ją zakupiłam i jest niezwykle mocna i wytrzymała, a co za tym idzie nie trzeba przejmować się uszkodzeniem podczas snu.

arturas1

Posty: 5

 
Ostatnio zdecydowałem się na kupowanie antyalergicznej kołdry 200x220. Muszę przyznać, że był to niezmiernie dobry wybór. Od momentu zakupu mam tak faktycznie spokój z alergią w nocy i mogę spokojnie przespać całą noc.

Mix

Posty: 3

 
Ostatnio zdecydowałam się na zakup pościeli bawełnianej satynowej 200x220. Muszę przyznać, że jestem z niej niezwykle zadowolona, lecz dość mocno rzuca się w oczy. Zapewne nie będzie odpowiadało to każdemu, bowiem czasem zbyt jaskrawe kolory zapobiegają sen. Wobec tego warto zastanowić się nad tym jeszcze przed zakupem.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Kilka dni temu w sklepie stacjonarnym kupiłam pościel satynową bawełnianą 160x200. Mogę szczerze przyznać, iż był to naprawdę dobry wybór, bowiem jest ona bardzo wytrzymała co może mieć znaczenie w wypadku osób, które śpią jakoś niespokojnie.

Black_Riot

Posty: 2

 
Muszę Was ostrzec przed tym, że nie warto kupować używanej kołdry 160x200. Ja osobiście kupiłam i niestety teraz wolałabym mieć nową niż taką o przykrym zapachu.

Acclaim

Posty: 25