panele podłogowe, gdzie szukać ?

panele podłogowe, gdzie szukać ?

Hejka :) Miałam w domu niezwykle długo deskę barlinecką, jednakże przyszedł czas wymiany, bo się porysowały. Czy panele podłogowe dobrze zastąpią ten materiał? Nie chcę stracić przytulnego charakteru wnętrza.

Kolekcjoner

Posty: 1

 
Przecież masz w każdym większym sklepie wybór setek przeróżnych wzorów, z jakich większa część imituje drewno. Prawdą jest, iż panele podłogowe nie zastąpią go w pełni, niemniej jednak mają wiele innych zalet. Chociażby przystępną cenę czy łatwość utrzymania.

Acclaim

Posty: 25

 
O wyborze wykończeń do podłogi przeczytasz na świetnie prowadzonym blogu: http://panelepodlogowe.info.pl. Opisane są tam konkretne przykłady, które listwy podłogowe najlepiej pasują do danego koloru paneli.

TomekK

Posty: 11

 
Mnie osobiście najbardziej podobają się proste i funkcjonalne listwy przypodłogowe. Nie powinny zdominować ścian oraz podłogi. To nie ich zadanie. Poza kwestią stylistyki muszą chronić dolną część pomieszczenia przed przypadkowymi uszkodzeniami.

Agulinek

Posty: 22

 
Mam olbrzymie doświadczenie w wykonywaniu podłóg (w ten sposób sobie dorabiam w weekendy). Niezwykle się cieszę, jeśli klient jest zdecydowany na panele Quick Step i sam je polecam. Wiem, iż są niezmiernie wytrzymałe, a przy okazji proste w montażu, dzięki dobremu wykonaniu.

090913123

Posty: 4

 
Jeśli boisz się jasnych podłóg, w szczególności białych paneli, sprawdź ofertę paneli podłogowych w lokalnym markecie budowlanym. Z pewnością ktoś uprzejmy pomoże wybrać właściwy materiał, który Cię zadowoli. Fajnie to wygląda, jeśli masz je ułożone na powierzchni całego lokalu.

090913123

Posty: 4

 
Tak, znam znakomicie wady deski barlineckiej. Odkąd położyłem własnym sumptem panele podłogowe w mieszkaniu, to nie mam zamiaru decydować się na różne materiały. Ich „sztuczność” to bujda, może porządne wrażenie traci na sile przy bliskim kontakcie, niemniej jednak to raczej szczegół.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Tak, znam doskonale wady deski barlineckiej. Odkąd położyłem własnym sumptem panele podłogowe w mieszkaniu, to nie mam zamiaru decydować się na inne materiały. Ich „sztuczność” to bujda, może dobre wrażenie traci na sile przy bliskim kontakcie, ale to raczej szczegół.

@_24lampy

Posty: 3

 
Mnie osobiście najniezwyklej podobają się proste i funkcjonalne listwy przypodłogowe. Nie powinny zdominować ścian oraz podłogi. To nie ich zadanie. Poza kwestią stylistyki muszą chronić dolną część pomieszczenia przed przypadkowymi uszkodzeniami.

cerybertion

Posty: 17

 
Przecież masz w każdym większym sklepie wybór setek różnych wzorów, z których większość imituje drewno. Prawdą jest, że panele podłogowe nie zastąpią go w pełni, ale mają wiele innych zalet. Chociażby przystępną cenę czy łatwość utrzymania.

Nikuś23

Posty: 5