jodła sadzonki, szukam sklepu

jodła sadzonki, szukam sklepu

Chciałbym zamówić jodły sadzonki, ale jakieś odmiany mniejszej, co mi na dziesięć metrów w górę nie wyrośnie. Jeśli znacie jakieś ciekawe odmiany to dajcie mi znać.

3czex

Posty: 1

 
Polecam sosnę cesarini blue, jaka nadaje ogrodowi super wyglądu. Niebieska sosna od razu wyróżnia się na tle innych roślin, jakie mam w swoim ogrodzie.

090913123

Posty: 5

 
Korzystamy ze sklepu ogrodniczego internetowego ze strony https://www.podlewane.pl/pl/p/Sosna-gestokwiatowa-Low-Glow-Pa-C5/8568 i jestem bardzo zaspokojony. Mają super oferty na różnego rodzaju rośliny.

Klarka34

Posty: 4

 
Niesłychanie podoba mi się w ogrodzie sosna pusch, zatem jeśli chcecie mieć piękną roślinę to się na nią zdecydujcie. Naprawdę pożądane byłoby wydać to sosnę własne pieniądze.

aLaryno

Posty: 2

 
Bez problemów można zamówić w sklepie internetowym przeróżne rośliny. Mogą to być hortensje sadzonki w różnych odmianach. Osobiście nie mam akurat tej rośliny, bo już mi miejsca zabrakło, natomiast przyznam, iż bardzo mi się podoba. Może jak wypadnie któryś z iglaków to posadzę właśnie taką piękną hortensje.

Antekkk

Posty: 3

 
Jeśli ktoś szuka ciekawych odmian świerka to dla mnie świerk białobok jest super. Można go posadzić w każdym ogrodzie. Trzeba tylko pamiętać o podlewaniu i nawożeniu. Bez problemów można będzie zamówić do świerków nawozy dedykowane. W ten sposób zadbamy w stu procentach o roślinę.

norBoro

Posty: 23

 
Nie korzystałem ze sklepu ogrodniczego internetowego, natomiast wiem, że można wszystko zamówić. Znajomy miał możliwość zamówienia nawet bardzo wielkich drzewek do ogrodu.

Kitas

Posty: 11

 
Jeśli ktoś szuka ciekawych odmian świerka to dla mnie świerk białobok jest super. Można go umieścić w każdym ogrodzie. Trzeba tylko pamiętać o podlewaniu i nawożeniu. Bez problemów można będzie zamówić do świerków nawozy dedykowane. W ten sposób zadbamy w stu procentach o roślinę.

piehoot

Posty: 15

 
Ofert z roślinami jest bardzo dużo. Wszystkich się nie pomieści w ogrodzie chyba, że ma się kilka hektarów. Trzeba coś wybierać i dobrze analizować, co gdzie ma być?

Black_Riot

Posty: 3

 
Długo szukałem świerkowych sadzonek, ale wreszcie natrafiłem na jakiś sklep internetowy. Nie pamiętam dokładnie jego nazwy, ale dokładnie wszystko sprawdzę. Oferta była naprawdę bardzo duża i dobrze opisana.

pawel253

Posty: 4