Borówka amerykańska wysoka, sprawdzona firma ?

Borówka amerykańska wysoka, sprawdzona firma ?

Jeżeli znacie jakiegoś dobrego, sprawdzonego producenta jodeł kaukaskich chodzi mi o sadzonki, to z góry dziękuję za polecenie. Fajnie byłoby, gdybyście podesłali jakieś konkretne opinie. Chodzi mi o sadzonki do ogrodu.

Anonim.KuBa

Posty: 10

 
No proszę, widzę, że jest spore zainteresowanie sadzonką borówki amerykańskiej. Swoją mam już od kilku lat i naprawdę polecam ten owoc do ogrodu. Można z nich zrobić super przetwory, to bardzo cenny owoc w profilaktyce chorób serca i nowotworowej.

21gregorek

Posty: 13

 
Daję sobie kolejna szansę:) W tym roku znowu zakupię sadzonki jagody kamczackiej i będę próbował :) Być może trafiłem na złe sadzonki, zatem skorzystam z polecenia jakiegoś dobrego producenta.

wigry00

Posty: 14

 
To jest hurtownia sadzonek, niemniej jednak i producent http://www.zielonykrzaczek.pl. Korzystam z ich oferty od przeszło 5 lat. Jeżeli zależy wam na jakości, zdrowych sadzonkach to polecam zakupy właśnie w tym miejscu.

45_55@55

Posty: 21

 
Kilka lat temu też miałem taki dylemat odnośnie sadzonek borówki amerykańskiej, bo jednak nie każda odmiana z tego co słyszałem lubi się u nas przyjąć. A miałem chęć na borówkę w swoim ogrodzie. I tak rzeczywiście najlepiej kupić sadzonki prosto od gospodarstwa ogrodniczego. Jak coś to zawsze pomogą, doradzą. Bynajmniej w moim wypadku tak było.

roudee

Posty: 21

 
Bardzo dobrze się składa, albowiem właśnie szukam oferty producentów sadzonek świerka pospolitego, będę miał na uwadze tę propozycję. Dziękuje i pozdrawiam.

raptofil

Posty: 12