Producent kory w Bydgoszczy, sprawdzona firma ?

Producent kory w Bydgoszczy, sprawdzona firma ?

Będę potrzebował dużej ilości kory sosnowej. Może znacie jakiegoś dobrego producenta, który ma wysokiej jakości korę. Zależy mi żeby była to czysta kora, bez domieszek. Jak gdzieś kupujecie i jesteście zadowoleni, dajcie namiary. Dzięki.

Ptaszyna

Posty: 9

 
Jak podejmiesz długofalową współpracę, to myślę, że nawet dadzą ci upust na stałe. Ja kupuję korę sosnową luzem i nieregularnie tak więc nie korzystam z promocji, ale i tak nie jest drogo.

dariusz_D

Posty: 15

 
Kiedyś kupowałem korę do ściółkowania po prostu w marketach, lecz jest gorszej jakości niż z hurtowni kory ogrodowej. Być może są promocje w marketach, lecz ja już w nich nie gustuję. Zależy mi na swoim ogrodzie, a gleba to najważniejsza kwestia przecież. Poza tym jeśli chodzi o korę sosnową to wcale nie wychodzi ona tak drogo.

zoferek

Posty: 18

 
Znam tego producenta kory ogrodowej w Bydgoszczy. Kilkukrotnie miałam okazję zrobienia zakupu w tym miejscu i jestem pod wrażeniem, że mają tak dobrą jakość kory w tak rewelacyjnej cenie. Mnie odpowiada, więc polecam.

adlore

Posty: 15

 
Z własnego doświadczenia polecam tego producenta kory ogrodowej http://www.kora-ogrodowa.net. Od lat z nimi współpracuję, jest ok, odnośnie ceny też oczywiście :)

Tatusi2

Posty: 23

 
Bardzo się cieszę i dziękuję za pomoc w znalezieniu naprawdę wartościowej hurtowni kory ogrodowej. Jednak co producent to producent. Jeszcze raz piękne dzięki.

mamamijaa

Posty: 13

 
Też miałam ochotę polecić kilka wartościowych miejsc odnośnie producentów kory, ale widzę, że najważniejszy już się tu znalazł :)Bardzo dobrze, że go polecacie, bo dzięki niemu wreszcie podoba mi się pielęgnacja mojego ogrodu :)

Klarkat56

Posty: 24