fryzjer olsztyn centrum, gdzie warto ?

fryzjer olsztyn centrum, gdzie warto ?

Moja córka będzie miała niedługo 18. urodziny. Chciałbym znaleźć jej fryzjera damskiego w Olsztynie, który sprawi, iż nie zapomni tego dnia do końca swojego życia. Musi wyglądać jak księżniczka :)

irecki67

Posty: 1

 
Wielokrotnie korzystałam z oferty fryzjera przy Kościuszki w Olsztynie. Salon jest bardzo zadbany, zawsze czysto. Pracownicy mają doskonałe podejście do klienta, zawsze ucinam sobie rozmowę na bieżące tematy. Czas leci błyskawicznie, a efekty są wręcz oszałamiające.

Fiszerrr

Posty: 2

 
Od dawna chodzę do fryzjera w Olsztynie na Jarotach. Do tego razem z żoną. Wykonuje się tam zarówno strzyżenia damskie, jak i męskie. Oboje wychodzimy zadowoleni, a w szczególności żona – z ombre na głowie ;)

Nikuś23

Posty: 3

 
Koloryzacja włosów w Olsztynie to niesłychanie drażliwy temat. Niewiele jest salonów, które robią to dobrze. Jednym z nich jest: http://www.anna.olsztyn.pl. Serdecznie polecam!

Nikuś23

Posty: 3

 
Usługi kosmetyczne wykonują także salony fryzjerskie. Fryzjer w Gutkowie robi to bardzo dobrze. Po mojej pierwszej wizycie dwa lata temu zostałam stałą klientką. W grę wchodzi więc nie tylko strzyżenie, ale także usługi kosmetyczne.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Usługi kosmetyczne wykonują także salony fryzjerskie. Fryzjer w Gutkowie robi to niesłychanie dobrze. Po mojej pierwszej wizycie dwa lata temu zostałam stałą klientką. W grę wchodzi więc nie tylko strzyżenie, ale także usługi kosmetyczne.

Kaazz

Posty: 19

 
Zdecydowanie fryzjer w Olsztynie przy Wilczyńskiego. Niezwykle miły personel, który określiłabym jednym słowem – wykwalifikowany. Błyskawiczne strzyżenie w dobrej cenie.

GGregbard

Posty: 15

 
Ja też się zastanawiam, gdzie powinienem się udać. Dobry fryzjer męski w Olsztynie był kiedyś na Starym Mieście. Za trzy tygodnie wracam do kraju i myślę, że znów się tam udam. Byłem wówczas niesłychanie zaspokojony.

Ekurygo

Posty: 2

 
Słyszałam bardzo dobre opinie na temat salonu fryzjerskiego w Olsztynie na Starym Mieście. Moja koleżanka jest stałą klientką i zawsze jak się spotykamy, zazdroszczę jej fryzury. W końcu muszę się tam wybrać.

labuh

Posty: 4

 
Kilka lat temu byłam klientką fryzjera na Dworcowej w Olsztynie. Jakość usług była niezła, ceny niewygórowane. Wiem, że chodzą tam moje koleżanki z pracy i nie narzekają.

090913123

Posty: 5