Program do planowania urlopów

Program do planowania urlopów

Witam serdecznie. Czy system do ewidencji czasu pracy ma szansę sprawdzić się w każdej firmie?

bezMama

Posty: 12

 
Z własnego doświadczenia mogę polecić Wam program do tworzenia harmonogramów pracy. Jego przydatność stoi na niezwykle wysokim poziomie, czego nie da się ukryć. Harmonogram pracy to dla mnie dziś priorytetowa sprawa i od niego zaczynam każdy tydzień :)

Imie23

Posty: 25

 
Wasze wypowiedzi i opinie na temat tego, jak kontrolować czas pracy okazały się dla mnie prawdziwą skarbnicą wiedzy. Udało mi się uniknąć kiepskich firm i zainteresować propozycją przygotowaną przez profesjonalistów. Teraz kontrola czasu pracy będzie idealna. Pozostaje mi serdecznie podziękować za to, że tak chętnie dzieliliście się swoimi doświadczeniami zdobytymi na przestrzeni lat.

Namiarek3

Posty: 22

 
Z perspektywy mojego przedsiębiorstwa, w którym wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie bardzo przydatny jest program do planowania czasu pracy. Mogę ustalić cele, w nagłych wypadkach zwiększyć ilość pracowników dostępnych w firmie na jednej zmianie.

Naprawdę takie możliwości pozwalają przedsiębiorcy być zdecydowanie bardziej elastycznym na nieprzewidziane sytuacje.

Oct714

Posty: 19

 
Chcąc znaleźć system do ewidencji czasu pracy odwiedziłem dziesiątki stron internetowych firm. Tą, która indywidualnie podeszła do moich potrzeb oraz zaproponowała nawet pewne modyfikacje systemu jest http://www.technology.poznan.pl/sf_kcp.php. Mogę wszystkim zdecydowanie polecić, ponieważ nasza współpraca układała i układa się bardo dobrze. W razie wątpliwości dzwonię do nich i otrzymuję wyczerpującą odpowiedź.

Meryk87

Posty: 21

 
Mam wrażenie, że program do planowania urlopów jest stosowany w coraz większej ilości przedsiębiorstw. Przynajmniej z opowiadań znajomych tak wynika, bo póki co w firmie, w jakiej pracuję nie doczekaliśmy się takiego rozwiązania.

Być może związane jest to z niewielką ilością zatrudnionych pracowników. Niekoniecznie mogłoby być to opłacalne.

12erBis

Posty: 17

 
Kilka tygodni temu spotkałem się z prezentacją systemu e-urlopy, którą zaproponowała mi jedna z firm.

Przyznam się, iż funkcjonalność takiego rozwiązania mi wręcz zaimponowała. Teraz mam w głowie zrealizowanie inwestycji polegającej na wdrożeniu takiego systemu, gdy będę posiadał na ten zamiar należyte środki.

Bryzyt1

Posty: 22