Program do planowania czasu pracy -dobra firma

Program do planowania czasu pracy -dobra firma

Pamiętam, jakie problemy były w naszym zakładzie w czasie wakacyjnym. Nagle wszyscy chcieli brać urlop w jednym terminie. Usprawnił to znacznie program do planowania urlopów. Nie ma już chociażby kłótni.

Bienkus

Posty: 14

 
Pamiętam jaki był starach, kiedy to my wdrażaliśmy w naszej firmie program do planowania urlopów. Wszyscy obawiali się, że będzie to jedna wielka masakra. Okazało się jednak, że jest on tak wielkim udogodnieniem, że wielu z nas nie wyobraża sobie bez niego funkcjonowania, szczególnie panie kadrowe.

Damiano

Posty: 20

 
Tak, to prawda, iż program do rozliczania delegacji pozwala również na drukowanie przygotowanych uprzednio dokumentów. Dzięki temu nie ma obaw, iż popełnimy jakiś błąd obliczeniowy, albowiem program cały czas kontroluje wprowadzane poprzez nas dane i je dodaje.

3czex

Posty: 13

 
Najlepiej, jak program do rejestracji czasu pracy połączony jest z stosownymi czytnikami. Przez takie działania możemy znacznie poprawić sobie sprawność organizacyjną naszego przedsiębiorstwa.

znaszmnie

Posty: 15

 
Z tego co mi wiadomo, to elektroniczny system urlopowy pozwala na prowadzenie dokładnych statystyk i analiz urlopów branych poprzez wszystkich pracowników.

Anjinsaan

Posty: 27

 
Hej wszystkim. Korzystał ktoś z was z takiego ułatwienia, jakim jest system do rejestracji urlopów? Zastanawiam się nad zakupieniem takiego oprogramowania.

czerwiński

Posty: 12

 
Zakładom, jakie zamierzają nabyć sprawdzony system do rejestracji urlopów polecam http://luminum.pl/urlopy_funkcjonalnosc.php.

Jesteśmy z niego niesłychanie zadowoleni.

Merylker45

Posty: 24