kursy samoobrony, gdzie szukać ?

kursy samoobrony, gdzie szukać ?

Czego można się nauczyć na samoobronie? Mnóstwo o tym słyszałam, lecz nie za niesłychanie wiem jak to wszystko może wygląda?

Nagórę44

Posty: 2

 
Jest wiele kursów samoobrony, ale osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to faktycznie niesłychanie dużo. Wówczas skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, wobec tego warto z takiej oferty sięgnąć. Trzeba dbać o własne bezpieczeństwo. Czasy są uciążliwe, a ma być przecież jeszcze gorzej.

grudziećć

Posty: 13

 
U nas zebrałyśmy się w cztery osoby i takie kursy wyszły wówczas taniej. Chyba była to połowa ceny. Nie uważam żeby takie zajęcia grupowe były gorsze. Również wszystkiego się dowiedziałyśmy i jesteśmy niesłychanie zadowolone.

TomekK

Posty: 7

 
Dawno temu chodziłam na kurs samoobrony, natomiast odpowiednio to nic z tego nie pamiętam. Nie przykładało się do tego uwagi, a szkoda, albowiem nigdy nie wiadomo, kiedy się przyda.

Miluśkooo2

Posty: 6

 
Indywidualne zajęcia jak i grupowe prowadzi instruktor samoobrony tutaj https://www.kursysamoobrony.eu. Znajome korzystały już z jego usług i są zadowolone.

TomekK

Posty: 5

 
Z tego, co wiemy na takich kursach samoobrony łączy się techniki z różnych walk. Na pewno jest tam karate i judo. Instruktor sprytnie to wszystko łączy i można się wtedy faktycznie dużo nauczyć. Znajoma chodziła na kursy i pewnego dnia się jej to przydało. Sama myślę o zapisaniu się na taki kurs tak na wszelki wypadek.

Kitas

Posty: 8